Henk Alting zal het werken met, het verwerken en de afwerking van restauratieve materialen op zijn bekende verhelderende manier behandelen. Ook de daarbij te ontmoeten complicaties zoals bondingsystemen, drooghouden en materiaalkeuze etcetera zullen aan de orde komen.
Tijdens de behandelingen van diepe carieuze laesies is het van groot belang de pulpa vitaal te houden. Jenneke de Jong-de Waard zal ons een update geven van de zogenaamde preventieve endodontologie met al haar mogelijkheden en onmogelijkheden.
De occlusie en articulatie is belangrijk in de restauratieve tandheelkunde. Maarten van Geelen zal aan de hand van theorie en casuïstiek de mogelijkheden van de T-Scan met ons delen: de nieuwste technologische ontdekkingsreis op het gebied van occlusie-analyse en goed toe te passen in de algemene tandheelkundige praktijk.
Hoe belangrijk het is gelukkig te worden van werk en privé en welke positieve invloed geluk heeft op behandelaar en het tandheelkundig team, zal ons worden voorgehouden door De Geluksontdekkers Pepijn Sonneveld, Bram Vink en Falco Rodenburg. Met een beetje geluk gaan we allemaal gelukkig huiswaarts met het besef dat werkgeluk de prestaties kan bevorderen en het leven nog aangenamer kan maken.
En… natuurlijk gaat de organisatie van het NWVT-congres voor interactief.
De opzet is om alle deelnemers echt te betrekken bij het congres: interactie! De NWVT faciliteert niet alleen de inhoud, maar zorgt ook dat de opgedane kennis direct getoetst kan worden en deelnemers interactief kunnen reageren.
Henk Alting: Varen op eigen kompas of navigeren op protocollen.
Een